پاسخ به سوالات شما در خصوص تورها و هتل های دبی، همین حالا با ما تماس بگیرید، آژانس مسافرتی سفری دیگر

مرکز خرید مرکاتو دبی

مرکز خرید مرکاتو دبی

مرکز خرید مرکاتو دبی یکی از بهترین مراکز خرید در جهان بوده و تمامی برندهای بین المللی در این مرکز خرید گردآوری شده اند. خرید از مرکز خرید مرکاتو بسیار لذت بخش است و قیمت ها بسیار مناسب هستند. آشنایی با بخش های مختلف مرکز خرید مرکاتو سبب می شود که تشویق به بازدید از این منطقه خارق العاده شوید.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

تاریخچه مرکز خرید مرکاتو

این مرکز خرید در یک خیابان بسیار زیبا که به خیابان ساحلی جمیرا مشهور است قرار گرفته است. مرکز خرید مرکاتو از محبوب ترین بازارها نزد مردم دبی شناخته شده است، مرکاتو به معنی بازار است. گردشگرانی که به دبی سفر می کنند قطعا از این مرکز خرید دیدن خواهند نمود. در بررسی هایی که در این خصوص انجام شده متوجه شدیم که تعداد بازدیدکنندگان از مرکز خرید مرکاتو سالانه بیش از 10000 نفر است و این رقم همه را شگفت زده می کند.

مساحت مرکز خرید مرکاتو بیش از 59000 متر مربع است و می توان برندهای جهانی را در این مرکز خرید به سادگی پیدا نمود، حدود 140 برند مطرح در دنیا در این مرکز خرید گرد هم آمده اند. در این مرکز خرید می توانید هر برندی که مدنظرتان است را به سادگی پیدا نمایید. یک سری فروشگاه های اوت لت در این مرکز وجود دارد که محصولات با برندهای بین المللی را با تعرفه های بسیار مناسب به فروش می رسانند. در این مرکز سالن های مد و زیبایی وجود دارد که سالانه فشن شوهای بسیار خارق العاده ای برگزار نموده و در معرض نمایش تمام جهان قرار می گیرد.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

فروشگاه های لباس مرکز خرید مرکاتو

مرکز خرید مرکاتو چیدمان خاصی برای فروش پوشاک در نظر گرفته است، در این مرکز خرید می توانید برای خرید پوشاک آقایان به غرفه های مربوطه مراجعه نمایید به همین ترتیب پوشاک بانوان نیز در غرفه های جداگانه و در بخش مجزایی به فروش می رسد و این تفکیک سبب می شود که خرید از این مرکز خرید بزرگ کمی آسانتر شود، ضلع جنوبی این مرکز برای کودکان شما بهترین پوشاک را پیشنهاد می کند، غرفه هایی که مخصوص فروش محصولات بچه گانه هستند سعی در تنوع جنس و مدل داشته و این موضوع از اهمیت خاصی برخوردار است، یک سری قسمت ها در این مرکز وجود دارد که به فروشگاه های خانوادگی مشهور هستند، در این بخش ها لباس های ست خانوادگی به فروش می رسد که برای خرید های خانوادگی بی نظیر است، در این قسمت تمامی محصولات برند و غیر برند دارای تعرفه قابل قبولی هستند. جنس های عرضه شده در مرکز خرید مرکاتو از یک سری فیلترها گذر نموده و در نهایت به دست خریدار می رسد. در واقع استانداردهای لازم برای جنس به کار رفته در پوشاک به درستی رعایت شده است.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

بخش لوازم آرایشی و بهداشتی مرکز خرید مرکاتو

بزرگترین تیم های آرایشگری جهان محصولات مورد استفاده برای سالن های خود را از این مرکز خریداری می نمایند. برندی در دنیا وجود ندارد که در مرکز خرید مرکاتو نتوان اصل آن را پیدا نمود، بخشی که برای فروش لوازم بهداشتی تعبیه شده مجزا از لوازم آرایشی بوده و این موضوع سبب خرید آسان این محصولات می شود. عموما خرید از این بخش با رضایت همراه است زیرا محصول خریداری شده از استانداردهای لازم برخوردار بوده و قطعا خریدار محصولی به با کیفیتی محصولات خریداری شده از این مرکز ندیده است. تعرفه های محصولات آرایشی بیشتر از بهداشتی است و این موضوع به دلیل رقابت هایی است که بین برند های آرایشی دیده می شود.

بخشی برای خرید عمده لوازم آرایشی وجود دارد که آرایشگرها از این بخش استقبال نموده و محصولات مورد نظر خود را با قیمتی بسیار مناسب خریداری می نمایند. گاه دیده می شود که طرح های تخفیف بسیار عالی برای محصولات فراهم شده است که برای خریدار بسیار ارزشمند بوده و می توانند خرید بیشتری داشته باشند. خرید از این مرکز سقف مشخصی ندارد و شما می توانید نیاز سالانه خود را تهیه نمایید.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

غرفه های طلا و جواهر مرکز خرید مرکاتو

در مرکز خرید مرکاتو بهترین و جدیدترین مدل های طلا و جواهر عرضه می شود به جرات می توان گفت که طرح هایی که در غرفه های طلا در این مرکز عرضه می شود، در سایر مراکز خرید وجود ندارد، در واقع یک سری از طلا و جواهرات طراحی شده توسط تیم های متخصص تنها در این مرکز خرید عرضه می شود و اجازه عرضه به سایر مراکز خرید را ندارد و این موضوع به یک قانون تبدیل شده است. جواهرات عرضه شده در چندین لاین قیمت بندی شده اند و به این ترتیب خرید بسیار آسانتر می شود.

دقت نمایید که غرفه های مخصوص فروش ساعت جدا از بخش طلا و جواهرات بوده و این موضوع برای زوج های جوان بهترین انتخاب ها را رقم می زند. مرکز خرید مرکاتو لوکس ترین ساعت ها در برندهای خاص بین المللی را با تعرفه ای مشخص عرضه نموده و به این ترتیب امکان خرید بهترین نوع ساعت جهان از مرکز خرید مرکاتو دبی بسیار آسان است. ست های طلا و ساعت عرضه شده در مرکز خرید مرکاتو به نسبت سایر مراکز خرید از تنوع بهتری برخوردار هستند که خود یکی از ویژگی های خاص مرکز خرید مرکاتو محسوب می شود.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

وجه تمایز مرکز خرید مرکاتو از سایر مراکز خرید

شاید با خود بگویید محصولات عرضه شده در مرکز خرید مرکاتو در سایر مراکز خرید وجود دارد، بنابراین علت محبوبیت مرکز خرید مرکاتو چیست؟

آنچه که این مرکز را نسبت به سایر مراکز خرید متمایز می سازد سینما وکس است. این سینما با معماری بی نظیر خود بسیاری از گردشگران را به سمت خود کشیده است. در سینما وکس امکان بازدید از یک سری فیلم های سه بعدی نیز فراهم شده است. از دیگر خصوصیات مرکز خرید مرکاتو سوپرمارکت بسیار بزرگی است که به اسپینز مارکت مشهور است در این سوپر مارکت هر چیزی یافت می شود در واقع محصولی نیز که نتوانید در این سوپرماکت پیدا نمایید، به دلیل بزرگی بیش از حد این سوپرمارکت نقشه راهنمایی به شما داده می شود تا راحت تر بتوانید به محصول مورد نظر خود دسترسی پیدا نمایید. مرکز خرید مرکاتو برای کودکان شما بخش مجزایی را تدارک دیده است تا بتوانند به بازی مشغول شوند و با تیم های امنیتی بسیار قدرتمند در این بخش ها که از فرزندانتان محافظت می کنند می توانید با خاطر جمع به خرید مشغول باشید.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

برندهای مشهور مرکز خرید مرکاتو

در مرکز خرید مرکاتو برندهای مشهور عرضه میشود که قصد داریم برترین آنها را نام ببریم. آرمانی جونیور Armani Junior از دسته برندی های بسیار مشهور محسوب می شود که در کنار برند دیزل دارای جایگاه بسیار بالایی هستند. از دیگر برندهای نام دار در این مرکز خرید می توان به تامی هیلفیگر Tommy Hilfiger، نیوبلنس New Balance، ماسیمادوتی Massimo Dutti،  برشکا Bershka ،  نایک  Nike اشاره نمود. در این مرکز خرید می توانید انواع عینک آفتابی، وسایل خانه و همینطور وسایل قنادی را با به قیمت عمده خریداری نمایید.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

خورد و خوراک در مرکز خرید مرکاتو

تنوع رستوران این مرکز خرید بسیار زیاد است. شما می توانید پس از یک گشت و گذار طولانی، مدت زمانی را در کافه های بسیار زیبای این مرکز خرید برای استراحت بگذرانید، علاقمندان به فست فود می توانند از محصولات رژیمی که در فست فودهای مرکز خرید مرکاتو دبی عرضه می شوند استفاده نمایند. مشهوترین رستوران مرکز خرید مرکاتو آلفرسکو نام دارد، در این رستوران انواع غذاهای ایتالیایی و همینطور بین المللی و عربی طبخ می شود. این رستوران در تراس این مرکز خرید قرار دارد و چشم انداز بسیار بی نظیری به کل فضای مرکز خرید خواهد داشت.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

علت انتخاب اسم مرکز خرید مرکاتو چیست؟

ریشه واژه مرکاتو به زبان ایتالیایی باز می گردد، علت انتخاب این اسم برای مرکز خرید این است که معماری مرکز خرید مرکاتو شبیه به دوره رنسانس بوده و بخش های داخلی این مرکز خرید با توجه به مراکز خرید کشورهای اروپایی طراحی شده است. در این مرکز خرید هر سال فستیوال های بسیار گسترده ای برپا می شود. فستیوال های مرکز خرید مرکاتو را از دست ندهید. ساعات کاری در این مرکز از 10 صبح تا 10 شب بوده که در ایام تعطیل این تایم تغییر می کند.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

مشهورترین سینمای مرکز خرید مرکاتو

همانطور که اشاره کردیم سینما وکس در این مرکز قرار دارد که یکی از لوکس ترین سینماهای دنیا لقب گرفته است. در این سینما پرده های اختصاصی، صندلی های راحت و بسیار نرم، بخش های مجزا پذیرایی و … قرار دارد. در سینما وکس مرکاتو بخش های مجزایی از جمله، وکس گلد، وکس پلاس، وکس مکس، وکس معمولی و … دیده می شود که از لحاظ قیمت بیشترین تعرفه برای وکس گلد در نظر گرفته شده است. ورود افراد کمتر از 18 سال به این سینما ممنوع اعلام شده است.

مرکز خرید مرکاتو دبی | مجتمع تجاری مرکاتو دبی | مراکز خرید دبی 88851080-021

جمع بندی در خصوص مرکز خرید مرکاتو

برای رفتن به مرکز خرید مرکاتو دبی می توانید از هر نقطه شهر از اتوبوس استفاده نمایید، در تمامی اتوبوس ها، خط 8 مخصوص این مرکز بوده و شما را در ایستگاه جمیرا پیاده خواهند نمود. اهمیت مرکز خرید مرکاتو در دبی بسیار زیاد بوده و به همین دلیل برای این مرکز خرید پارکینگ 3 طبقه ساخته شده است و مشکل پارک به کل حل شده است. در نزدیکی این مرکز هتل هایی قرار دارد که می توانید شب را در آن سپری نمایید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط دبی، ویزای دبی و تور دبی 88851080-021

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *