پاسخ به سوالات شما در خصوص تورها و هتل های دبی، همین حالا با ما تماس بگیرید، آژانس مسافرتی سفری دیگر

مراکز خرید دبی

در این بخش با مراکز خرید دبی ،بیشتر آشنا می شوید.

لیست مراکز خرید دبی

این مراکز خرید دبی تنها مکان خرید نیستند، بلکه یک فرهنگ ویژه مرکز خرید در اینجا وجود دارد که آن را محل ملاقات، خوردن و گرم گرفتن با دیگران ساخته است.بسیاری از مراکز خرید تفریحاتی ارائه می کنند و مردم از کلیه سنین می توانند ساعات خود را در آن سپری کنند. تغییرات اخیر در قانون باعث ممنوعیت سیگار کشیدن در کلیه مراکز خرید دبی شده است (و برخی بارهای مراکز خرید دبی) که در سطح شهر استقبال فراوانی از آن شده است. مراکز خرید با وجود برندهای مختلف ، کالایی متحصر به فرد را به خریداران ارائه میکنند تا توجه سیل جمعیت را جلب خود سازند.

 

مرکز خرید امارات

نقطه فروش بی نظیری دارد که شامل یک تئاتر گروهی و بزرگترین پیست اسکی می باشد که این مرکز را یکی از پرازدحام ترین مکان های دبی ساخته است. مرکز دیره سیتی مکان های از قدیمی بوده و هنوز بدلیل وجود فروشگاه های عالی، سینمای بزرگ چند بخشی و تنوع فروشگاه های غذایی از محبوبیت خاصی برخوردار می باشد. وافی سیتی و بر جومان بازار بوتیک های مارک های طراحان معروف را به خود اختصاص داده اند.

با افتتاح بوتیک ها با برند های معروف در سال  ۲۰۰۸، Dubai Mall به زودی به بزرگترین هرکز خرید جهان تبدیل خواهد شد البته همه چیز در امارات به سرعت حرکت می کند، بنابراین این رکوردشکن به زودی جای خود را به مرکز خرید Arabia خواهد داد که در سال ۲۰۰۹ بعنوان بخشی Dubniland که  دارای بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه و محل پارک اتومييل است.برنامه های ویژه ای در طول فستیوال خرید دبی و  شگفتی های تابستان دبی و Ramadan با تفریحاتی برای کودکان و خدمات ویژه در فروشگاه ها برگزار می شوند این مراسم زمان اوج خرید بوده  اغلب این مراکز دارای محل پارک کافی هستند که در پایان هفته به اخرین حد خود می رسند. بسیاری دارای تاکسی بوده و بسیاری دیگر در مسیرهای اتوبیوس رو در دسترس هستند.

مرکز خرید امارات - مراکز خرید دبی

مرکز خرید امارات – مراکز خرید دبی

 مرکز خرید برجومان دبی

برجومان یکی از مهم تریم مراکز خرید دبی است  و همواره به دلیل ترکیبی از طراحان و مارک های high-street شهرت داشته است .که خریداران حرفه ای را در بین مراکز خرید دبی به خود جذب خود می سازد.یک خصوصیت مهم که برجومان را به یکی از مهم ترین مراکز خرید دبی تبدیل می کند این است که  فروشگاه های کوچک تر را در خود جای داده است.. قسمت اصلی بسیاری از مارک های معروف و نیز برخی یک سالن Fitness First با استخر نیز وجود دارد. بر جومان در برگزاری فعالیت های فستیوال خرید دبی و شگفتی های تابستانی دبی فعال بوده و در برنامه اطلاع رسانی برطان سینه Safe & Sound مشارکت دارد، در طول اکتبر (ماه های آگاهی سرطان سینه) با روبان صورتی تزئین شده و برای این هدف ارزشمند جهت جمع آوری پول Walkathon ترتیب می دهد. فروشگاه های داخل مرکز خرید ترکیبی از لباس، لوازم برقی، دکوراسیون منزل و کالاهای ورزشی هستند. چند مغازه در طبقه همکف که اغلب نادیده گرفته می شوند شامل ACE (لوازم و DLY) و داروخانه می باشد. همچنین شعبه هایی از Yol Sushi و Dome نیز در آنجا وجود دارد. در این مرکز خرید، فروشگاه طراحان معروف زیادی برای جلب نظر مشتریان وجود که مارک های  Cavali و ysse, Christian Dior وFandi ،Just Cavalli  برای مد روزانه Massimo Dutti و Zara پیشگام هستند. اگر به دنبال موسیقی یا دی وی دی هستید فروشگاه های مستقل موسیقی زیادی برای خرید وجود دارد و اغلب حراج نیز دارند و یک شعبه از Virgin Megastore برای افرادی با سلیقه جدید و فروش بلیط برنامه های محلی وجود دارد. فروشگاه های دکوراسیون منزل دو رستوران و چند کافی شاپ در این مرکز قرار دارد و برای افرادی که مشغول تماشا هستند، Pavillion Gardens در طبقه سوم و Paul در طبقه همکف هستند که می توانید در ماه های سردتر غذای خود را در بیرون مییل کنید. بیرون مرکز یک خط تاکسی و محل پارک زیرزمینی بسیاری وجود دارد اما در اوج ساعات شلوغی کاملا پر می شوند.

مرکز خرید فستیوال سیتی دبی

فستیوال سیتی دبی خود را یک شهر در شهر معرفی می کند که یک فروشگاه و محل سرگرمی ۱۳ آکری بوده و فاصله اندکی از فرودگاه سه کیلومتری حاشیه نهر واقع شده است. وقتی این مرکز تکمیل شود ۶۰۰ فروشگاه خرده فروش (شامل ۲۵ فروشگاه مهم) و ۱۰۰ رستوران شامل ۴۰ گزینه غذاخوری در فضای آزاد ارائه خواهد کرد. با وجود پنج هتل در کنار آن بیش از ۲۵۰۰ اتاق و نیز سوئیت های اقامتی در دسترس خواهد بود اما اگر قصد اقامت طولانی مدت دارید چند خانه و مدرسه نیز وجود دارد. برای خرده فروش ها، Power Centre، اولین مجتمع خرید در دنیاست که در بین مراکز خرید دبی به خرده فروشی می پردازد. این مرکز تعدادی از نام های معروف در لوازم خانگی همچون The White Company و The Red Carpet و نیز فروشگاه های لوازم برقی شامل الملک را در خود جای داده است. علاوه بر این مرکز محل Hyperpanda ، بزرگترین IKEA در امارات بوده و یک فروشگاه بزرگ Plug-Ins و بزرگترین فروشگاه ACE در خارج از آمریکای شمالی است بنابراین اگر به خانه جدید نقل مکان کرده یا به دنبال تزئین محل اقامت خود هستید مکان ایده آلی محسوب می شود. همچنین شعبه ی از Dubai Land on Clinic، یک داروخانه، چند بانک و خشکشویی خواهید یافت. Power Centre از طریق . به ۲۵۰ مترمربع بازار قروش طلا از سر تاسر دنیا به Festival Waterfront Centre متصل است. Festival Waterfront Centre دارای نمایش هایی آبی نظیر فضاهای اجرا، بسیاری مارک های بین المللی است. این مرکز خرید دبی در بین مراکز خرید دبی  تنها یه خرید اختصاص نداشته و سالن وررش Fitness First، گراند سینما و سالن بولینیگ ده ردیفه در کنار آن واقع شده است. بنابراین در اینجا می توانید با خوشحالی یک روز کامل را پیش از غذا (یکی از پرنسرهای معروف خانوادگی را در Romanos Macaroni Grill, Steam Sum Dim Sum و مکان های دیگر انتخاب کنید) و سپس استراحت در یکی از بارهای مجوزدار سپری کنید.

مرکز خرید فستیوال سیتی دبی - مراکز خرید دبی

مرکز خرید فستیوال سیتی دبی – مراکز خرید دبی

مرکز خرید دیره سیتی

این مرکز که بخش عظیمی از مراکز خرید دبی است مکانی مناسب برای احساس ماهیت چند ملیتی بودن این شهر می باشد، مرکز دیره سیتی میان ساکنین و نیز بازدیدکنندگان به ویژه در تعطیلات پایان هفته محبوبیت ویژه ای برخوردار است. سه طبقه شامل انواع کامل فروشگاه هاست که می توانید کارت پستال فرش ایرانی در میان آنها بیابید. یک سینما، مرکز تفریحی کودکان، مرکز جواهرات، پارچه و قسمت مخصوص اثاثیه، هدایا و سوغات محلی در این مرکز واقع شده است. مرکز دیرا سیتی سوپرمارکت های Carrefour، فروشگاه بزرگ Debenhams  جمعیت و صدای این مرکز و کتاب فروشی عظیم Magrudy’s (پشت سینما) را در خود جای داده است. اغلب مارک های معروف شامل محصولات جدید Gap (یکی از تنها فروشگاه ها در بین مراکز خرید دبی) در جدید تریم محصولات را عرضه می کنند و چند بوتیک طراحان که اغلب در طبقه آخر قرار دارند. بخش City Gate (در طبقه پارکینگ3 P و2 P) شامل فروشگاه های لوازم برقی، یک داروخانه و بخش اطلاعات است. این مرکز دارای دو بخش غذا بوده که یکی در طبقه اول اطراف قسمت سرگرمی کودکان است که اغلب فست فود ارائه می کند و دیگری در طبقه دوم است چند رستوران استراحت خوب دارد. Bin Hendi Avenue چند رستوران خوب شامل Noodle House و Japengo دارد. چند کافی شاپ نیز شامل Paul و  Starbucks ارائه شده است. بنابراین هرگز از بوی کافئین دور نخواهید بود. امکانات برای مادران و کودکان در طبقه آخر و نزدیک ورودی پارکینگ P۴ و میز مرکز طبقه همکف واقع شده است. چهار پارکینگ وجود دارد که پارکینگ است. خط تاکسی در بخش City Gate قرار دارد.یکی از جدیدترین و بزرگترین مراکز خرید دبی است.

این مرکز بزرگ است اما نقشه هایی که می توانید از کیوسک اطلاعات تهیه کنید در یافتن راه به شما کمک خواهد کرد. نام این مرکز از محقق قرن ۱۴ گرفته شده که ۲۹ سال صرف سفر در سرتاسر خاورمیانه و آسیا کرده است. ساختمان آن به شش قسمت تقسیم شده که هر کدام إر اساس کشوری (چین، هند، مصر، تونسں، اندلس و ایران) که ابن بطوطه از آن دیدن کرده بود ،وجود دارد.. انواع فروشگاه ها با انواع مارک های بین المللی ارائه شده . چندین فروشگاه پشتیبان شامل DebenhamS و Geant وجود دارند. . وقتی به StartuckS می روید، به جزئیات سقف دقت کنید.

قسمت مصر برای انواع کالاهای ورزشی است. قسمت تونس توسط Geant حمایت می شود بنابراین مکانی برای خریدهای هفتگی محسوب میشود. در پایان قسمت اندلس ضروریات زندگی همچون امور بانکی، خشکشویی، کلیدسازی و اجاره ویدئو و دیویدی را تحت پوشش قرار داده است. قسمت غذا در دو انتهای مرکز قرار دارد. چندین رستوران در قسمت چینی و مجموعه ای از مغازه های فست فود در قسمت تونس واقع شده اند. چندین رستوران و کافی شاپ نیز در اطراف این مرکز وجود دارند. برای جایزه کودکانی که به دنبال شما خرید می کنند یک Fun City در قسمت تونس می باشد. در اغلب قسمت های عابر بانک ها نیز قرار دارند بنابراین برای پر کردن کیف پولتان نیازی به تلاش نیست. این مکان یک مرکز خرید خوشایند و دلپذیر برای پرسه زدن در بین مراکز خرید دبی می باشد.اما به دلیل و سعت آن در صورت گم کردن چیزی بازگشت مسیری طولانی خواهد بود. تاکسی ها در ورودی هر قسمت قرار دارند بنابراین اگر نمی توانید با تمام خریدها به سمت اتومبیل خود بازگردید، همواره می توانید از تاکی استفاده کنید. ده پارکینگ در اینجا وجود دارد بنابراین مسئله پارک دشوار نخواد بود. ترتیب عمودی پارکینگ ها اندکی نامتعارف است، پس به یاد داشته باشید.

مرکز خرید ابن بطوطه دبی - مرکز خرید دبی

مرکز خرید ابن بطوطه دبی – مرکز خرید دبی

 

مرکز خرید مرکاتو دبی

با بیش از ۹۰ فروشگاه، رستوران، یک سینما و کافی شاپ بزرگترین مرکز خرید در جمیرا در بین مراکز خرید دبی در منطقه جمیرا است. در حین رانندگی در خیابان Jumeria Beach معماری سبک رنسانس مرکاتو را می بینید و وقتی وارد آن می شوید با سقف عظیم شیشه ای نورهای طبیعی ایجاد ساخته و احساس مدیترانه ای را تشدید می کنید. این مرکز توسط Spinneys حمایت می شود .مرکراتو دارای خشکشویی، آتلیه عکاسی ،فروشگاه موسیقی، یک Virgin Mega8tore بزرگ (که دارای بخش کتاب است) و یک فروشگاه جدید Gap است که جایگزین Home Centre شده است.

ترکیب خوبی از بوتیک های طراحان و برندهای معروف در این مرکز وجود داشته و مغازه ها از Pull and Bear با قیمت مناسب تا Hugo BOSS بی نظیر متفاوت هستند. حتی یک فروشگاه ویژه Barbie وجود دارد. مرکاتو با TopShop و Next باعث شده است که ساکنین انگلیسی احساس در خانه بودن داشته باشندو جزو معدود مراکز خرید دبی می باشد که انگلیسی ها از آن خرید می کنند . Massimo Dutti و Mango به بازار اورپا ربوط هستند .

نقشه این مرکز خرید دبی در مقایسه با سایر مراکز قابل توجه بوده و ارزش بررسی راه ها را دارد. بنابراین هیچ فروشگاهی از قلم نخواهد افتاد. یک قسمت غذاخوری و چند کافی شاپ و رستوراری نیز شامل کافی شاپ فرانسوی معروف برائی Patisserie و Bella Donna یک رستوران ایتالیایی نیز وجود دارد که می توانید در فضای آزاد غذای خود را میل کنید. سینما و Fun City بزرگ نزدیک قسمت غذاخوری اغلب توسط خانواده ها اشغال شده اند. یک اتاق مادر و کودک نیز وجود دارد که نزدیک Costa Coffee در طبقه آخر یک مغازه تعمیرات کفش واقع شده است. بعلاوه ATM برای تهیه پول، یک شعبه HSBC (آنها پولی پرداخت نمی کنند) اما می توانید کارهای اداری را انجام می دهید.

مرکز خرید مرکاتو دبی - مراکز خرید دبی

مرکز خرید مرکاتو دبی – مراکز خرید دبی

 

بازار مدیانت جمیرا Madiant Jumeirah

بازار  Madiant Jumeirahکه بخشی از مجتمع Madiant Jumeirah محسوب شده و دارای هتل های میبالسلام و القصر می باشد، احساس یک مرکز خرید دبی را به شما القا نخواهد کرد. این مرکز بارآفرینی یک بازار سنتی خاورمیانه است که با کوچه های باریک و معماری اصیل به یک بازار سنتی تبدیل شده است. ترکیب فروشگاه ها هیچ  شباهتی ہه سایر نقاط  دبی نداشته بوتیک ها، گالری ها کافی شاپ ها، رستوران ها و بارها در یک جا گردهم آمده اند، این مرکز یکی از مناطق شلوغ دبی است، بنابراین، بهتر است مدت رمان بیشتری را صرف پرسه زدن در میان بازارها به جای لذت بردن از غذا، نوشیدنی و رقص در هوای آزاد کنید. نقشه مکانها وجود داشته و قسمت های اصلی با علائم (بسیار کوچک هستند، باید دقت کنید) مشخص  شده اند. اگر واقعا راه خود را گم کردید اعضای کارکنان می توانند شما را در مسیر صحیح هدایت کنند تا در این مرکز خرید دبی سر در گم نشوید اگر برای قدم زدن و لذت بردار از این تحربه فرصت داشته باشید این Souk بسیار ارزشمند است.

در طول ماه های خنک تر درها و دیوارهای شیشه برایاینکه بازدید کنندگان از هوای آزاد لذت ببرند باز شده و در حیاط یک Shisha وجود دارد، در ایں مرکز با تأکید بر مارک های منحصر به فرد، تعداد زیادی فروشگاه ویژه وجود دارد که در سایر مراکز خرید دبی یافت نمی شوند. این Souk محل بررگترین تجمع بوتیک های هنری در شهر شامل Gallery One فروش عکس با رنگ و بوی محلی و Milage Glass است. دکه هایی در خارج منطقه وجود دارند که سوغات زیبا و پر زرق و برق هستند. بیش از ۲۰ کافی شاپ، بار و رستوران کنار آب شامل برخی شلوغ ترین مکان های دبی در شهر وجود دارد که از زمان افتتاح اجرای روزانه هنرمندان محلی و بین المللی را از باله تا کمدی به خود دیده است.

بازار مدیانت جمیرا - مراکز خرید دبی

بازار مدیانت جمیرا – مراکز خرید دبی

 

مجتمع و مرکز خرید الغزل دبی

مرکز خرید الغزل یک کانون خرید معمولی است که به تازگی جای خود را در نقشه مراکز خرید دبی یافته است. انواع فروشگاه های آن در یک ساختمان اداری بزرگ واقع شده و اغلب خالی به نظر می رسد، اما طبقه ی همکف در تعطیلات برای نمایشگاه های صنایع دستی و غرفه های جواهرات ، عکاسی و لوازم فرعی خانگی به کار می رود که جمعیت زیادی را به سوی خود جلب می کند. برای لباس کودکان Alina Baby’s Dream و Bambini, Damas برای جواهرات، Giordano برای لباس های مد روز و ارزان تر، عطرهای بی نیاز از توضیح احمد المغربی .القرل دارای مغازه های کوچک تری نیز می باشد تا برای خریدهای کمتر ضروری ارزش گشتن را داشته باشد.

مرکز خرید الغریر سیتی دبی

الغریر سیتی قدیمی ترین مرکز خرید دبی است که ball rolling دارد. اگر در دیره باشید به مرکز دیره سیتی خواهید رفت، اما بهتر است برای تغییر محیط نگاهی به الغریر بیاندازید. این مرکز در سال ۲۰۰۳ مرمت شده و اکنون یک سینمای هشت بعدی، یک Spinneys و تعداد زیادی مغازه دارد. نقشه دو طبقه این مرکز دارای حالت هزار توی یک سرا را دارد. تعدادی مارک بین المللی شامل Bhs، Book Corner و MotherCare به همراه بوتیک های کوچک تر در آن واقع شده اند. وقتی به استراحت نیاز داشته باشید کافی شاپ و غذاخوری نیز در دسترس بوده و برای سرگرم کردن کودکان Fun Corner نیز در نظر گرفته شده است. این مرکز در خیابان Jumeirah Beach واقع شده استه جایگاه چند فروشگاه مستقل و عالی است که از کتاب تا لوازم منزل و جواهرات را عرضه می کنند. این مرکز دارای دو شعبه White Star BookShop است که یکی از آنها صنایع دستی و دیگری ویژه لوازم معلمان است همچنین Charisma، فروشگاه لباس زیر بزرگ زنان و Jenny Rose برای لباس های مد روز زنان باردلر در این مرکز قرار دارنده Music Room در پشت طبقه ی دوم دارای بزرگترین عرضه کاغذ نت در دبی و مجموعه آلات موسیقی است. این مرکز باKults Kidz، آرایشگری کودکان و یک عینک سازی داروخانه و کافه Cyber یه یک مجموعه ی خوب تبدیل شده است.

مرکز خرید الغریر سیتی دبی-مراکز خرید دبی

مرکز خرید الغریر سیتی دبی-مراکز خرید دبی

 

مرکز خرید بن سوغات دبی

این مرکز که در خیابان Airport در رشیدیه واقع شده است و برای ساکنین میردیف بسیار مناسب است .این ساختمان که دو طبقه با نورگیر سقف شیشه های زیبا و دارای فروشگاه هایی است که از beanbagS یا قلموی رنگ را عرضه می کنند.یا لوازم ضروری شامل بخش گوشت و غذاهای آماده ، پردازشگر خانگی، عکس، خشکشویی اجارهای دی وی دی و دو ،و دارای دستگاه  ATM می باشد. برای کالاهای جدید شعبه ی Emirates Trading فروشگاه لوازم هندی بادو نوع ابزار حرفه ای واستاندارد و نیز فروشگاه Brush & Bissque – It در این مرکز هستند که بتوانید در آن طرح های خود را روی سرامیک نقاشی کرده آن را برای شما در کوره قرار می دهند. Dubai Labrary Distributorsبرای نوشت افزار به ویژه کارکنان مدرسه مناسب است. Balloon Lady در طبقه ی اول یک فروشگاه ویژه لوازم مهمانی از بادکنک تا لباس های زینتی و عجیب وجود دارد. اگر به دنبال مبلمان و اثاثیه منزل هستید در طبقه ی اول به Orient Curios Furniture بروید که قطعهه ای بزرگتر شامل کمد و کابینت را عرضه می کنده برای کالاهای کمی غیر عادی تر به RelaxSit مراجعه کنید که صندلی های beanbog را برای بزرگسالان و کودکان به فروش می رساند.

یک شعبه ی کوچک از Jumbo Electronics وجود دارد که بیشتر به تلفن های همراه می پردازد، اما می توانند سایر اقلام را نیز برای شما سفارش دهند. Cocomino در فروشگاه های لباس کودکان پیشگام است .اگر میخواهید کوچولوی خود را برای مراسم عروسی با لباس زیبا آراسته کنید این مکان شروع مناسبی است، زیرا لباس های رسمی را عرضه می کند. اگر به دنبال سالن آرایش هستید نقوش را امتحان کنید .این سالن با توان حنا ماساژ صورت اپیلاسیون بدن و آرایش مو را انجام می دهد. Secrets Boutique اولین فروشگاه لباس زیر در شهر است که مخصوص سایزهای بزرگتر می باشد

مرکز خرید دراگون دبی

انواع این کالا محدود بوده اما در میان فروشگاه ها از استقبال خوبی برخوردار است. با وجود شعبه های Costa Coffee، Pizza Expres. Dome رستوران Automatic. رستوران هندی Gazebo و یک مغازه ماهی سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده اغلب طبع های آشپزی راضی خواهند بود. در جلو یا پشت مرکز خرید جای پارک بسیاری وجود دارد، البته در بعضی ساعات روزعای جمعه و زمانی که مسجد مجاور این مرکز پر ازدحام است یافتن فضای خالی اندکی دشوار می باشد.

بازار دراگون که در مرکز China Town آتی دبی واقع خواهد شد. بخشی از اینترنشنال سیتی محسوب می شود که یک توسعه اقامتی، تجاری در کنار خیابان حنا است. ظاهرا این بازار بزرگترین تجمع تاجران چینی در خارج از کشور چین است. این مرکز از ساعت ۱۰ تا ۲۳ باز استاد اما بسیاری از مغازه ها تا ساعت ۱۷ باز نمی کنند، بنابر این صبح ها خلوت استه تعداد زیادی از فروشگاه ها ترکیبی از محصولات چین را به فروش می رسانند. این مرکز خرید با توجه به محصولات به دو قسمت تقسیم میشود اما این تمایزات از بین رفته اند. همه ی اقلام از مواد ساختمانی تا اسباب بازی کالاهای خانگی تا کالسکه موجود بوده و در مقایسه با سایر نقاط شهر ارزان تر هستند. کیفیت کالاها چندان بالا نیست اما اگر به دنبال اجناس ارزان و کاربرد کوتاه مدت هستید، اشتباه نیامده اید. این بازار با حدود یک کیلومتر طول حدود سه ساعت زمان برای گردش نیاز خواهد داشته هیچ قسمتی مخصوص غذاخوری وجود ندارده با این حال یک رستوران، کافی شاپ و چند غرفه ی غذا در فاصله های مشخص قرار دارد که وقتی گرسنگی پس از پیاده روی در این مرکز خرید گسترده به شما غلبه کرده است،مفید خواهد بود.

بازار دراگون در دبی - مراکزخرید دبی

بازار دراگون در دبی – مراکزخرید دبی

 

مرکز خرید Boulevard در برج های امارات

از دیگر مراکز خرید دبی ، برخی بوتیک های منحصر به فرد دبی و چند رستوران و بار محبوب دبی را در خود جای داده است. این قسمت به هتل و دفاتر برج های امارات متصل بوده و از هر دو ساختمان قابل دسترسی است. اگر به دنبال کاری بیش از خرید هستید یک کلوپ تتدرستی و چشمه ی آب معدنی ۱۸۴۷ ویژه ی مردان نیز وجود دارد. اگر به بازیابی انرژی نیاز دارید چند کافی شاپ (با دسترسی به اینترنت بی سیم)، رستوران های دارای مجوز فروش نوشیدنی الکلی (اسکارلت و TheNoodle House) و The Agenry، پاتوق همیشه محبوب عصرها در این مرکز اسکان دارند. این مکان یکی از اولین مراکز خرید در دبی است که پارکینگ کار فردی را با قیمت ۱۰ درهم در هر ساعت ارائه کرده است اما اگر به پارکینگ فکر کنید این مرکز مناسب شما نیست.

 

مرکز خرید Dubai Outlet (دبی اوتلت)

این مرکز خرید یکی از گران ترین مراکز خرید دبی می باشد و برای کسانی که به فکر صرفه جویی می باشند مناسب است. اما این مرکز خرید ارزش رانندگی تا آن جا را خواهد داشت.  تخفیف های بسیار در فروشگاه های اصلی و مارک ها با قیمت هایی که به نظر میرسد یک صفر کم دارند در دسترس است. تصور کنید که با کمتر از ۳۰ درهم یک تیشرت خریده و قیمت کیف های Marc Jacobs خریداری کنید. فروشگاه های high – Street شامل  DKNY ، Tommy Hilfiger att slali jus ، Massimo Datti. Dame کالاهای ورزشی نیز عرضه می شوند. شما می توانید از آدیداس، نایک و پوما کفش ورزشی عینک های ارزان از الجابریا  مقربی، جواهرات از Xamas یا لوازم آرایش از Paris Gallery و انواع لوازم برقی و خانگی را از بیش از ده فروشگاه مختلف خریداری کنید.

مرکز خرید Dubai Outlet (دبی اوتلت) - مراکز خرید دبی

مرکز خرید Dubai Outlet (دبی اوتلت) – مراکز خرید دبی

 

مرکز خرید جمیرا دبی

این مرکز خرید دبی در خیابان Jumeira Beach دارای انواع فروشگاه های مستقل است که قطعا ارزش گشتن را دارند. در طبقه ی همکف بیشتر قسمت بازی کودکان و Dome Cafe غلبه دارد. قیمت بازی واقعا برای کودکان مناسب است. پایین پله ها، ترکیبی گلچین از کتاب فروشی های دست دوم استه HeatWare مجموعه ی مناسب اما گرانی از لباس های ساحلی محافظ در برابر UV دارد. چند فروشگاه دکوراسیون منزل، مغازه زیورآلات ارزان ، شعبه ی کوچکی از Dubai Police که برای پرداخت جریمه بدون معطلی در صف عالی ست وجود دارد. Mehange دارای مجموعه ی بی نظیری از لباس، جواهرات و اثاثیه ی زیبا از هند است. کسانی که تمایل ندارند در مغازه جست و جو کنند می توانند نشسته و ماهی ها را تماشا کنند. این منطقه بسیار پر ازدحام بوده و به سختی جای پارک خواهید یافت. یک پارکینگ زیر مرکز خرید تعبیه شده است. اما ورودی آن به ویژه برای اتومبیل های بزرگتر یا شاسی بلند باریک است. Aquanus Art Stopمرکز جمیراچنین به نظر میرسد که این مرکز خرید موارد بسیاری را در فضایی کوچک گنجانده است. شعبه هایی از چندبرند معروف , مغازه ی نوشت افزار در طبقه ی همکف انواع لوازم تحریر و لوازم هنری را عرضه می کند. در طبقه ی بالا فروشگاه های مستقل بسیاری شامل Elves & Fairies (مغازهای صنایع دحستی سرگرمی)، Panache (برای لوازم فرعی تهیه شده از مواد طبیعی). Sunny Days (بوتیک عرضه کننده ی انواع اقلام کادویی) و Wedding As Shop. همچنین چند مغازه جالب برای لباس و یک گالری وجود دارد. Harvest Home در هر دو طبقه دارای فروشگاه بوده و انواع هدایا و Kitchematia را عرضه می کند. شعبه ای Coffee Bean & Tea Leaf یک تراس دارد که می توانید در آن از نوشیدن قهوه در هوای آزاد لذت ببرید.

مرکز خرید لامسی پلازا دبی

از دیگر مراکز خرید دبی، لامسی که محل یک مرکز خرید ۵ طبقه و پلان باز با انواع فروشگاه هابسته همواره در میان مردم محبوب می باشد این مرکز که تنها مکان باز از مراکز خرید دبی از ساعت ۹ در هفت روز هفته، در صورت نیاز به خرید در روز جمعه برای شما مفید خواهد بود. ممکن است در ابتدای امر یافتن راه کمی دشوار باشد، زیرا پله های برقی از طبقه ی اول به دوم پشت یک کفش فروشی پنهان شده اند، اما وقتی به آن عادت کردید، آن را مکانی مناسب برای خرید در انواع فروشگاه ها بدون نیاز به مایل ها پیاده روی خواهید یافتد در طبقه ی همکف قسمت سرگرمی با یک محوطه ی بزرگ غذاخوری و یکی از بهترین زمین های بازی دبی  است. یک داروخانه، صرافی، گل فروشی، یک پیشخوان دفتر پست و یک مغازه feng shui خیره کننده که با زلم زیمبوهای جالب پر شده است نیز وجود دارد. در پشت طبقه ی اول (پشت Paris Gallery) یک آتلیه ظهور عکس، خدمات کلید سازی و یک آموزشگاه رانندگی واقع شده است. طبقه ی اول به مد و کفش زنان اختصاص داشته و شامل Dorothy Perkins (مد ارزشمند) ,Guess Jennyfer و Hush Puppy می باشد. طبقه ی دوم برای مردان و کودکان عالی بوده و لباس های مردانه، زنانه و بچه گانه Mex را با قیمت حراج به فروش می رساند. Peacocks و Mr Price برای مدهای مناسبت ر عالی هستند. Factory Fashion به دلیل عرضه ی Adams و Pumpkin Patch ارزش نگاه کردن را دارد. کالاهای مردانه و ورزشی در طبقه ی سوم بوده و در آن چندین فروشگاه لباس مردانه و کالاهای ورزشی قرار دارد. این مرکز برای طرفداران حراج نیز مناسب است. DaiSO یک فروشگاه ژاپنی است که در آن قیمت همه ی اجناس ۵ درهم می باشد. چتدین حراج نیز در این جا وجود دارد.طبقه ی آخر ویژه ی سوپر مارکت های بزرگ است که همه ی اقلام را از لوازم آشپزخانه و روتختی تا لباسں و سبزیجات عرضه می کنندہ جای پارک محدود بوده و لامسی برای مبارزه با آن خدمات ویژهای ارائه می کند. اگر باید در مکان دورتری پارک کنید به دنبال افرادی با لباس قرمز باشید که نام لامسی روی آن نوشته شده است. این افراد سرویس رفت و برگشت به این مرکز خرید را ارائه می کنند.

مرکز خرید ماگرودی دبی Magrudy

مرکز خرید Magrudy در خیابان Beach میان مرکز جمیرا و Spinneys، مجموعه ای از فروشگاه ها را در یک حیاط مرکزی گردهم آورده است. طبقه ی همکف سایبان دار مغازه های بسیاری را در مکانی کوچک جای داده است. Magrudy’s GiftShop مجموعه ی مناسبی از کارت ها پستال ها،هدایا، نوشت افزاره کفش و یونیفورم ویژه ی برخی مدارس را عرضه می کند. فروشگاه کودکان دارای دوچرخه، کتاب، اسباب بازی و بازی های کامپیوتری است. برای اقلام خواندنی دیگر به کتاب فروشی باز سازی شده ی Magrudy مراجعه کنید. یک فروشگاه کوچک غذای سالم و یک داروخانه نیز وجود دارد. Eve Michelle فروشگاه لباس و لوازم فرعی با قسمت ویژه مشتریان دائمی است در این قسمت می توانید برای مسابقات انواع کلاه ها را بیابید.همچنین تنها فروشگاهی در دبی که لباس طراحان اروپایی را عرضه می کند در این مرکز در این مرکز واقع شده است. کافی شاپ Gerard مکان محبوبی برای نشستن در هوای آزاد و لذت بردن از قهوه است. بالای فروشگاه ها چند مطب پزشکی و یک سالن زیبایی قرار دارد.

مرکز خرید ماگرودی دبی - مرکز خرید دبی

مرکز خرید ماگرودی دبی – مرکز خرید دبی

 

مارکتThe Marketدبی

این مرکز که در انجمن محیط زیست واقع شده است یک ضمیمه ی به جا به منطقه ای در میان ساکنینی است که برای تهیه ی کالاهای مورد نیاز راه درازی در پیش رو داشتند. در عیان فروشگاه های این مرکز سوپر مارکت el Foot Athlete’s class, Damas class Choithran. ACE فروشگاه های عالی و کافی شاپ را می توان نام برد.

Palm Strip دبی

که به سبک مرکز خرید جمیرا در کنار ساحل واقع شده است، از مسجد جمیرا به طرف دیگر خیابان قرار دارد. این مرکز که بیش از مرکز خرید به بازارچه شباهت دارد، اغلب دارای فروشگاه های مستقل است. بوتیک های شیک و مغازهای لباس زیر زنانه، لباس ساحلی، مد و کفش برای مردان، زنان و کودکان و فروشگاه های تخصصی برای عطرهای عربی Rusasi، لباس زنان باردار Great Expectations و شکلاتBruges اگر به دنبال اندکی رسیدگی به خود هستید دو سالن زیبایی یک غرفه ی زیبایی ناخن بدون نیاز به قرار قبلی (که همیشه شلوغ بوده و حتی با اینکه به تعیین وقت نیازی نیست معمولا باید منتظر بمانید)، نیز وجود دارد. برای اثاثیه ی منزل Zara Home دارای یک فروشگاه عرضه کننده ی لوازم فرعی زیبایی و مد روز بوده و The One در آن طرف خیابان یک فروشگاه بزرگ دارد. Palm Strip اغلب در طول روز خلوت بوده و عصر هنگام، با وجود جمعیت در Japengo Cafe محبوب با نشاط و پر جنب و جوش می شود. اگر مایلید ایمیل خود را چک کرده یا در مسابقه ی موتور سواری شرکت کنید به Ft NetCafe مراجعه کنید. اگر پارکینگ سرپوشیده در قسمت جلو پر است. یک پارکینگ زیر زمینی دیگر با دسترسی از هر سمت وجود دارد.

پالم استریپ - مراکز خرید دبی

پالم استریپ – مراکز خرید دبی

مرکز خرید ریف Reef دبی

از دیگر مراکز خرید دبی به مرکز خریدReef برای افرادی که در دیره و کنار نهر زندگی می کنند به سرعت محبوب شد می توان اشاره کرد در میان سایر فروشگاه ها، شعبه های از،Cellucom و Athlete’s Foot مشاهده می شوند. در این جا یک Fun City بزرگ وجود دارد که اغلب در طول روز خلوت است. این مکان یرای همه از کودکان توپا تا نوجوانان مناسب است تا اندکی از انرژی خود را بسوزانند. یک قسمت غذاخوری کوچک، چند کافی شاپ و یک سوپر مارکت نیز وجود دارد. این مرکز با یک پارکینگ وسیع زیر زمینی بسیار مناسب بوده و گزینه ی مناسبی برای مرکز دیره سیتی و ساکنین دیره است.

فروشگاه های بزرگ دبی

فروشگاه های بزرگ دبی در حال توسعه در دبی می باشند.جایگاه فروشگاه های بزرگ نشان دهنده ی بازار خرید دبی از مدهای شیک، SalkS Fifth Avenue در بر جومان تا Avenue در طرف دیگر خیابان است که برای افرادی با در آمد کمتر مناسب می باشد.

اونیو Avenue دبی

از دیگر مراکز خرید دبی به این فروشگاه مستقل که در طرف دیگر خیابان Trade Centre از بر جومان واقع شده است،می توان اشاره کرد. برای افرادی که قصد صرف هزینه های کمتری دارند مناسب می باشد. Avenue با فروش لباس و کفش مردانه، زنانه و بچه گانه، لباس زیر زنان، چمدان برخی اقلام خانگی، عینک آفتابی و ساعته تمام ضروریات اولیه را عرضه می کنده ممکن است این فروشگاه به مکان دائمی شما تبدیل نشود، اما ارزش نگاه کردن را دارد.که یکی از مدهای پرطرفدار در انگلیس می باشد. دارای سه فروشگاه در دبی است: مرکز دیره سیتی، ابن بطوطه و مرکز خرید امارات. کلیه ی این فروشگاه ها عطر، لوازم آرایشی، لباس زنان، مردان و کودکان و لوازم خانگی را عرضه می کنند. چند مارک با اعطای امتیاز در این فروشگاه ها شامل Evans برای لباس های سایز بزرگ وجود دارد. مجموعه ی مناسبی از لوازم خانگی شامل لوازم آشپزی Oliver نیز عرضه می شود. Debenhams برای فروش کالاهایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب شهرت دارد .

این مشخصه برای افرادی مناسب است که مایلند کالاهای طراحان را با قیمت مناسبب خریداری کنند. طرفداران مد ایتالیایی خوشحال خواهند شد که دریابند شعبه های Debenhams در ابن بطوطه و مرکز خرید امارات Motivi را عرضه می کنند. این فروشگاه وسیع و زیبا  با کیفیت اروپایی را با تضمین محدودیت و منحصر به فرد بودن مجموعه به فروش می رساند. مارکت های فروشگاه یا مد زنان و مردان لباس زیر زنانه، لوازم آشپزخانه و لوازم فرعی دکوراسیون منزل دبی بدون Harvey Nichs خود را مرکز تجملات نمیداند. از زمان افتتاح بزرگترین Harvey Nich’s خارج از انگلستان در فوریه ی سال ۲۰۰۲، طرفداران مارک در دبی به شعبه ی محلی خود دست یافته اند. این فروشگاه، دارای مجموعه ی وسیعی از مد جدید (برای مردان زنان و کودکان) غذا، زیبایی و مارک های لوازم خانگی است.

دبنهامز Debenhams دبی - مراکز خرید دبی

دبنهامز Debenhams دبی – مراکز خرید دبی

 

مرکز خرید جشن مال دبی

این فروشگاه یکی از اصیل ترین ها در دبی بوده و دارای شعباتی در الغریر سیتی مرکز خرید امارات و وافی سیتی می باشد. Jashammal وارد کننده ی چندین مارک شامل Burberry کفش Clark و Mexx می باشد، مغازه ها با وجود کتاب، دوربین، مد، هدیه، لوازم خانگی، لوازم منزل و آشپزخانه و چمدان ارزش تجربه کردن را دارند.

 

فروشگاه مارکسس اند اسپنسر دبی

این مارک شناخته شده ی انگلستان که تحت عنوان M & S معروف است. لباس و کفش مردانه، زنانه و کودکانه را با یک مجموعه ی کوچک می باشد این فروشگاه برای لباس زیر، که اغلب زنان بریتانیا آن را می پوشند، و کیفیت بالای محصولات شهرت دارد. فروشگاه های دبی انواع گلچین را شامل Per Una و نیز موارد کلاسیک دارا هستند. این کافی شاپ مکان مناسبی برای نشستن و استراحت کردن است. غذا عالی بوده و گوشت آن به ویژه در منوی کودکان فراوان است. شعبه ی فستیوال سیتی دبی در سال ۲۰۰۷ افتتاح شده و بزرگترین فروشگاه M&S بیرون انگلستان محسوب می شود. فروشگاه DFC علاوه بر ارائه ی انواع مد و لوازم خانگی یک باراسپرسو و یک نانوایی دارد. سایر شعبات دبی در مرکز خرید وافی و مرکز الفتبم (کنار مرکز خرید Reef) در دیره می باشند.

فروشگاه مارکسس اند اسپنسر دبی - مراکز خرید دبی

فروشگاه مارکسس اند اسپنسر دبی – مراکز خرید دبی

 

فروشگاه ناکست دبی

فروشگاه زنجیرهای محبوب در بریتانیا است که در سال ۱۹۸۲ تاسیس شده و اکنون بیش از ۵۰۰ فروشگاه در سر تا سر دنیا دارد که ۱۱ مورد آن در امارات واقع شده است. آنها انواع لباس های با کیفیت مردانه، زنانه و بچه گانه، کفش، لباس زیر، لوازم فرعی و لوازم خانگی را عرضه می کنند. این مکان برای خرید لباس جهت موقعیت های خاص از لباس روزه لباس اداری و حتی لباس شب نیمه رسمی مناسب است. بخش لباس کودکان دوست داشتنی بوده و اقلام زیبایی را برای کودکان در هر ستی از نوزاد تا نوجوان خواهید یافت

فروشگاه ساکس فیفث اونیو دبی

Saks Fifth Avenue در خارج از ایالات متحده است. نام آن با مد، ظرافت و زندگی خوب همراه  ارائه ی عطریات بود و در دو طبقه به شهرت برای طرفداران مارک گردد.طبقه اول با ارائه عطریات و لوازم آرایشی ،عینک آفتابی طراحان و استدیو هم آمده است. طبقه ی اول لوازم آرایشی، عینک آفتابی طراحان و استودیوی Sak8 Nail به اختصاص داشته و یک بوتیک D & G  بخش کودکان (Petit Bateau و لباساس طراحان برای کودکان) ، مغازه ی لباسی مردانه، کافی شاپ بار شکلات نیز وجود دارد.

مرکز خرید استدیو دبی

با چندین شعبه در مراکز خرید بزرگ تر مجموعه مارک ها را به فروش رسانده و افرادی با سبک زندگی فعالانه را در نظر دارد. Studio R با انواع مارک های شناخته شده لباسی (Quiksiluer، Rockport و Union Bay) و مارک های ورزشی (Adidas، New Balance Reebok و Speedo)، موقعیت مناسبی برای خود ایجاد کرده است. آنها همچنین محصولات Teva را عرضه می کنند که صندل های کاربردی و بی نظیری دارد. Studio R در طول سال و زمانی که قیمت ها به شدت کاهش یافته اند فروش دارد.

لیست فروشگاه های بزرگ دبی

  • مرکز خرید استدیو دبی
  • فروشگاه ساکس فیفث اونیو دبی
  • فروشگاه ناکست دبی
  • فروشگاه مارکسس اند اسپنسر دبی
  • مرکز خرید جشن مال دبی
  • دبنهامز Debenhams دبی
  • اونیو Avenue دبی

 

فروشگاه های مستقل دبی

این بخش در بازار رو به شکوفایی است. فروشگاه ها و بوتیک های مستقل عمدتا در ویلاهای  در سر تا سر شهر در حال گشایش هستند. خیابان Jumeira Beach معروفترین آنها است، البته در قسمت های خرید سنتی موارد بیشتری را خواهید یافت.

 

این فروشگاه که به عنوان یک شرکت وارد کننده ی صنایع دستی، مبلمان و لباس هندی آغاز به کار کرد. اکنون یکی از فروشگاه های زنجیرهای هندی و پیشگام محسوب می شود. محصولات در روستاها تهیه شده، برای بسیاری حس نشاط و سر زندگی را القاء کرده و جوامع روستایی را حمایت می کند. این شعبه در دبی در خیابان هنخول یکی از دو شعبه خارج از هندوستان است انبوهی از رنگ های شفاف و رنگ مایه ها در انواع لباس های زنانه و مردانه سبک هندی و غربی را در هم آمیخته است. از شلوارهای کاپری تا کورتاس با طرح های نخی، شفافیت رنگ را به هر کمدی اضافه میکند. لوازم و اثاثیه ی معمولی شامل ملحفه، رومیزی و روکش کوسن، احساس اصیلی به خانه ی شما می بخشد. آنها همچنین انواع قالی ها و dhurryمهای بادوام را برای با نشاط کردن کاشی های سفید و کل کننده کف می فروشد. توپ های پارچه که به صورت متری فروخته می شوند. گزینه ی مناسبی برای رو مبلی های استاندارد هستند. قیمت ها با توجه به دست ساز بودن کالاها بسیار مناسب بوده و پیراهن ها از حدود ۴۰ درهم، رومیزی بزرگ از ۱۲۰ درهم و لحاف از ۳۰۰ درهم شروع می شود.

مرکز خرید Fabinidia دبی - مراکز خرید دبی

مرکز خرید Fabinidia دبی – مراکز خرید دبی

 

مرکز خرید فایو گرین دبی

بهترین فروشگاه لباس مستقل در دبی است. این فروشگاه که مانند بوتیک های روستایی دکور شده است، محل عرضه ی مد و هنر جدید است. جین های زیبا  تی شرت های چاپی، پیراهن ها و کفش های ورزشی مارک های معروف شامل Paul Frank Gsus و Box fresh به همراه محصولات دبی ارائه می شوند. در کنار تجریه خرید مارک های برتر آمریکایی مانند BBE، Compost و Soul Jazz را خواهید داشت. فضای الهام بخش Five Green میزبان چندین نمایشگاه در طول سال از استعدادهای محلی و بین المللی می باشد. ممکن است اندکی گران باشد، اما در شهر منحصر به فرد است.

مرکز خرید سانا فشن دبی

در خیابان Trade Centre در حاشیه ی الکرامه به صورت یک موسسه است. این فروشگاه که برای لباس های مارک دار با قیمت های پایین شناخته شده است، ارزش جست و جو برای یافتن جواهرات پنهان را دارد.این فروشگاه کل حقیقت در دو قسمت و دو طبقه  پراکنده شده است. بخش بزرگی ویژه ی زنان انواع محصولات را از لباس زیر تا شلوار پارچه ای عرضه می کند. قیمت ها از حدود ۲۰ درهم شروع شده و ممکن است یک کالای گران حدود ۱۲۰ درهم باشد. بخش کودکان، دختران در طبقه ی همکف و پسران در طبقه ی بالا، لباس نوزادان تا نوجوانان را ارائه می کند. معمولا میتوانید بادیهای Gap را با حدود قیمت ۱۵ درهم بیابید. بخش مردان در طبقه ی بالا دارای انواع لباس های غیر رسمی و پیراهن و شلوارهای کاری است قیمت ها فوق العاده مناسب بوده و پیراهن ها از حدود ۳۰ درهم و شلوارها حدود ۵۰ درهم شروع می شوند. اغلب اجناس Sana دست دوم و کارخانه های امارات و هند است، بنابر این انچه عرضه می کنند به آنچه موجود است بستگی دارد در بعضی موارد هنگام مراجعه به آن جا چیزی جز جنس بنجل نخواهید یافته اما سایر موارد با کیف پر از خرید آن جا را ترک خواهید کرد. اما اگر پشتکار داشته باشید، برای لباس کودکان فروشگاه ارزشمندی است.

 

 

 

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *